• Pierwszy Dzień Wiosny

• 21 marca obchodziliśmy I-szy Dzień Wiosny, który jednocześnie zapoczątkował kampanię ekologiczną pod hasłem "Zmiana zaczyna się od działania". W tym dniu uczniowie każdej z klas przyszli w ubraniach w wylosowanym wcześniej kolorze.

Uroczystość rozpoczęło spotkanie z Panem Tomaszem Janeckim polarnikiem, podróżnikiem, płetwonurkiem, znawcą krajów polarnych, który przedstawił nam prezentację oraz opowiedział o swoim pobycie na Antarktydzie. Następnie uczniowie klasy IV wystąpili z programem artystycznym Kolorowa wiosna.

W dalszej części uczniowie wykonali prace plastyczne ilustrujące wiosnę i wszyscy wybraliśmy się na spacer z kukłą Marzanny wykonaną przez dzieci z oddziału przedszkolnego jako wyraz symbolicznego pożegnania zimy.

Na koniec wszyscy bawili się wesoło przy ognisku piekąc kiełbaski.