• UWAGA - zbiórka elektrośmieci!

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Przypominamy, że nasza szkoła organizuje Zbiórkę Elektrośmieci.

To doskonała okazja, aby pozbyć się starych, niepotrzebnych urządzeń elektronicznych w sposób odpowiedzialny i bezpieczny dla środowiska.

Kiedy? Zbiórka odbędzie się w dniach 21-22 maja 2024r.

Akceptujemy wszystkie rodzaje elektrośmieci, takie jak stare telewizory, komputery, telefony komórkowe, drukarki, małe sprzęty AGD i wiele innych – zgodnie z ulotką dostarczoną przez uczniów do domu. Pamiętajcie, że każdy mały krok ma duże znaczenie dla naszej planety.

Dołącz do nas w tej inicjatywie i pomóż nam chronić naszą Ziemię!

• ~MAJ~

• 1 maja obchodzimy Święto Pracy, 2 maja – to Dzień Flagi, 3 maja – 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja obchodzona jako Święto Narodowe Konstytucji 3 Maja, 8 maja przypada 79 rocznica zakończenia II wojny światowej,  9 maja obchodzony jest Dzień Unii Europejskiej, a w tym roku przypada już 20 rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej.