• Zapraszamy!

• MAZURSKI PIKNIK RODZINNY W KLIMACIE ŻEGLARSKO - PIRACKIM

OLSZEWO 2023

1. 8.00 – 9.00 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCAMI – przygotowania do pikniku: (przebrania/charakteryzacja, informacje wych. ws. uczestniczenia w zabawach, korzystania z dmuchawców, kawiarenki, loterii itd.)
            2. 9.30 – 11.30 „DMUCHAŃCE” STATEK PIRACKI/PLAŻA - korzystanie z urządzeń z wychowawcą (każda grupa po ok.15 min) w kolejności:

- OP + inne małe dzieci, pod opieką wychowawcy i rodziców

- kl. I, kl. II, kl. IV – podział na 2 grupy, kl. V, kl. VI, kl. VIII a/b

RÓWNOCZEŚNIE

1.  ZABAWY/ ZAWODY/ ROZGRYWKI /KONKURENCJE/ TORY PRZESZKÓD
            2. KAWIARENKA – dla każdego coś pysznego – rada rodziców kl. VI
            3. LOTERIA - SU
            4. KĄCIK MAŁEGO ARTYSTY (malowanie, rysowanie przy sztalugach)
            5. KREATYWNY TOR PRZESZKÓD ( miękkie materacowe bryły)
            6. SCENA DLA KAŻDEGO - „MAM TALENT” MUZYKA /PIOSENKI/ ŚPIEW I ZBAWA Z ANIMATORKĄ
            7. ROZGRYWKI RINGO

OK.11.00 – 11.30

1. „IDŹ NA CALOŚĆ” – GODZINNA AKTYWNOŚĆ W PLENERZE
            • RAJD ROWEROWY – OLSZEWO – GÓRKŁO – OLSZEWO
            • NORDIC WALKING
            • SPACER
            • BIEG

OK. 12.30 – 12.45

1. POWRÓT DO SZKOŁY – OGNISKO/KIEŁBASKI/ODPOCZYNEK
            2. ZAKOŃCZENIE PIKNIKU ok.14. (14.30)
            3. UPORZĄDKOWANIE TERENU SZKOŁY

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły!

• Wzięliśmy udział w największym sportowym konkursie w Polsce - Pho3nix Active School. Do 24 maja nasz film ukazujący aktywność dzieci bierze udział w głosowaniu.

Jak zagłosować? Należy wejść w link z filmem Naszej szkoły i wpisać swój e-mail. Pamiętajcie, że głos będzie się liczył, gdy potwierdzicie go na poczcie.

Walczymy o atrakcyjne nagrody (sprzęt sportowy lub warsztaty ze sportowcami), więc każdy głos jest ważny! Będziemy wdzięczni, gdy wiadomość trafi do jak największej ilości osób.

• Na ostatniej prostej przed egzaminem

• Szanowni Państwo,

Pragniemy zwrócić się do Państwa z kolejnym apelem, mającym na celu przypomnienie informacji dotyczącej próbnych egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego oraz matematyki. Uprzedzamy jednocześnie, że to ostatnia szansa na skorzystanie z tej wyjątkowej możliwości. Bardzo prosimy o publikację poniższej wiadomości na Państwa stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych. Za Państwa wsparcie serdecznie dziękujemy!

Poniżej znajduje się link do dysku Google, na którym udostępniamy grafiki do dowolnego wykorzystania przy tej publikacji: https://drive.google.com/drive/folders/1qH7AdO5opVragfS11ExbHE312O8L2Syi

Nie zapominajcie, że Dyktanda.pl oraz Mathematics.live kontynuują swoje zaproszenie dla wszystkich uczniów ósmej klasy, oferując bezpłatne próbne egzaminy ósmoklasisty!

Zwracamy uwagę, że egzaminy ósmoklasisty mają swój początek już 23 maja. To ostatnia chwila, aby skorzystać z naszych próbnych arkuszy i zweryfikować swoje umiejętności przed tym doniosłym wydarzeniem. Dla Was udostępniamy 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, które zostały przygotowane wspólnie z doświadczonymi egzaminatorami.

Nasze próbne egzaminy ósmoklasisty oferują różne formaty pytań, zarówno otwarte, jak i zamknięte, co pozwala uczniom na kompleksowe przygotowanie do prawdziwego egzaminu. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące próbnego egzaminu ósmoklasisty znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/.

Wykorzystanie próbnych egzaminów to doskonała metoda na rozwinięcie pewności siebie i zniwelowanie stresu podczas prawdziwego egzaminu. Z całego serca zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

Z serdecznymi pozdrowieniami,Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live