mgr Zofia Rokojżo

Basen

NASZA PIERWSZA WYCIECZKA

Dnia 5.10.2010r. dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawcy Zofii Rokojżo, pani E. Patalan odbywającej praktykę pedagogiczną w OP i rodziców: p. Grażyny Michalak, p. Bożeny Domagalskiej i p. Agnieszki Olszewskiej odbyły wycieczkę do Mikołajek.

Głównym punktem była wyprawa na basen w Hotelu Gołębiewski.

Tam dzieci zwiedziły m.in. sauny, krio-saunę, komnatę solną i grotę solno- jodową.

Skorzystały również z jakuzji oraz wspaniale bawiły się w basenie przeznaczonym i wyposażonym stosownie do wieku dzieci pod bacznym okiem opiekunów i ratownika.

Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w cukierni, gdzie dzieci uczyły się, jak należy dokonywać zakupu, a potem w miłej atmosferze i w kulturalny sposób zjadły zakupione ciastka.

W drodze powrotnej dzieci skorzystały z zaproszenia i bawiły się na placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Woźnicach.

Podczas wycieczki dzieci pamiętały o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię w miejscach dozwolonych i dowiedziały się, co to jest pas dla rowerzystów.

Cała wycieczka przebiegła miłej i przyjaznej atmosferze zgodnie z  wyznaczonym planem i założonymi celami.

Przygotowała:   Zofia Rokojżo

wych. oddziału przedszkolnego