• Wykopki

•

Dnia 23.09.2010r. dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawcy Zofii Rokojżo i p. Emilii Patalan odbywającej praktykę pedagogiczną oraz rodzica p. Bogusławy Pizoń uczestniczyły w obchodach Święta Pieczonego Ziemniaka.

Na pole ziemniaczane państwa Kisiel dzieci wraz z opiekunami dotarły pieszo.

Tam pracując jak „mróweczki” dzieci zebrały wykopane już ziemniaki.

Wspólna praca doskonale integruje grupę

Wiadro pełne ziemniaków, to efekt naszych zmagań JJJ

Każdy „Smerf” po dobrze wykonanej pracy zasługuje na pyszne kiełbaski upieczone nad ogniskiem oraz „coś” słodkiego J

W przygotowaniu i organizacji całej wyprawy aktywnie uczestniczyli rodzice dzieci tj. p. Katarzyna Pizoń oraz p. Agnieszka i Sławomir Olszewscy.

Na koniec ze smakiem zjedliśmy ziemniaki upieczone w ognisku.

To był miły i pracowity dzień.