Biblioteka szkolna Regulamin Godziny pracy Czytanie przedszkolakom Dzień Pluszowego Misia Od 4 roku bez książeczki ani kroku

Czytanie przedszkolakom

29.IX.2011- Dniem Głośnego Czytania Dzieciom

Dzień tak ważny, że powinien znajdować się na liście najważniejszych świąt w kalendarzu rodzica.

Niestety, większość rodziców nie ma czasu na wieczorne czytanie swoim dzieciom.

Dlatego biblioteka szkolna w tym dniu rozpoczęła akcję ph. ,, Czytamy przedszkolakom”.

Na spotkanie przygotowane przez p. Małgorzatę Błaut przybyły przedszkolaki z wychowawcą p. Zofią Rokojżo oraz zaproszony gość p. Anna Ciszewska- bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Woźnicach. Na spotkaniu małym słuchaczom przybliżone zostały idee akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom” oraz przeczytany został przez zaproszonego gościa utwór Juliana Tuwima ,, Pan Maluśkiewicz i wieloryb”, który podbił wszystkie maleńkie serduszka.

Akcja będzie kontynuowana a p. Ani dziękujemy za poświęcony czas.